وبینار در واقع برگزاری رویداد آنلاین است. مدرس یا سخنران در ساعت و تاریخ مشخصی بر پشت سیستم قرار میگیرد و با اشتراک گذاری تصویر و یا صدا و یا فایل های آموزشی اقدام به برقراری ارتباط با شرکت کنندگان خواهد کرد.

برگزاری رویداد بدون محدودیت و بی نقص / بستری برای برگزاری رویداد رایگان/ محیط  کاربری آسان /

شما در رویدادستان می توانید رویداد ها و وبینار های آنلاین خود را برگزار نمایید و از پلتفرم هایی که ما در اختیار شما قرار می دهیم استفاده نمایید.

رویدادستان یک بستر برگزاری رویداد آنلاین است. رویدادستان بستری را فراهم کرده تا برگزارکنندگان رویدادها بتوانند رویداد خودشان را با ابزار وبینار یا پخش‌زنده در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. بینندگان رویدادها می‌توانند به صورت رایگان یا با خرید بلیت، رویداد مورد نظرشان را مشاهده کنند.

ما در رویدادستان امکان استفاده از پلتفرم Skyroom را برای شما فراهم کرده ایم.

برگزاری وبینار در رویدادستان برای انجمن های علمی همکار، رایگان می باشد

بله امکان اشتراک گذاری صفحه یا فایل در هنگام وبینار فراهم می باشد

برای ضبط کلاس در اسکای روم نیاز به نصب یک افزونه بر روی مرورگر کامپیوترتان می باشد؛ این افزونه «skyroom screen sharing and recording» نام دارد و برای نصب آن می‌توانید تنها با کلیک بر نام عبارت ذکر شده اقدام کنید. پس از باز شدن لینک، این افزونه کاربردی به راحتی به مرورگر شما اضافه می‌شود و به همین سادگی استفاده آن برای شما فراهم می‌شود. پس از پایان کلاس امکان دانلود فیلم جلسه و یا کلاس آنلاینتان برای شما مهیا می‌گردد. در صورتی که بخواهید بخشی از کلاس ضبط نگردد نیز می‌توانید به راحتی ضبط را متوقف کرده و در زمان دلخواه آن را از سر گیرید.

حداقل نرخ آپلود اینترنت باید اسکای روم حداقل 150Kb/s باشد.

برای محاسبه نرخ آپلود اینترنت می توانید از سایت speedtest استفاده نمایید

کاربران با استفاده از موبایل، تبلت و کامپیوتر و لپ تاپ متصل به اینترنت می‌توانند در وبینار شرکت کنند.

کاربران چگونه می توانند وارد وبینار شوند؟

کاربران ابتدا باید در وبینار دلخواه ثبت نام کنند  سپس در روز برگزاری وبینار، نیم ساعت پیش از آغاز وبینار باید وارد پنل کاربری‌شان در رویدادستان شوند و از بخش «رویداد های من » بر روی گزینه «ورود به اتاق» کلیک کنند تا به صورت خودکار وارد وبینار شوند.

 بله ارتباط میان مدرس و شرکت کنندگان می تواند به صورت دو‌طرفه برقرار شده. این پرسش و پاسخ می تواند در قالب چت و یا به صورت صوتی اتفاق بیافتد

خیر، برای شرکت در وبینار محدودیت جغرافیایی وجود ندارد.

کاربر عادی: کاربران عادی تنها شنونده و بیننده بوده و صرفا می‌توانند از محتوای در حال ارایه در رویداد استفاده کنند

.ارایه دهنده: . این کاربران می توانند از ابزارهای پخش مدیا، نمایش اسلاید، ارتباط صوتی و تصویری، اشتراک دسکتاپ، وایت برد جهت برقراری ارتباط با سایر کاربران و ارایه محتوا استفاده نمایند.

اپراتور:  اپراتورها علاوه بر دسترسی کامل به ابزارهای ارتباطی برنامه، می توانند دسترسی های سایر کاربران را نیز مدیریت نمایند

شما به عنوان ادمین می‌توانید مدیریت نقش افراد را تغییر دهید.

بله، شما در زمان ایجاد وبینار می توانید در تنظیمات دیگر  در بخش قابل رویت ، پنهان را انتخاب کنید.

بله. در هنگام ثبت وبینارتان، می توانید هر تعداد جلسه که می خواهید برای آن تعریف نمایید و ساعت و تاریخ برگزاری را نیز مشخص نمایید.

خیر، برگزار کننده وبینار باید انجمن های علمی دانشگاه باشند

از طریق گزینه ایجاد رویداد در پنل کاربری شما، این امکان فراهم است

در صورتی که قصد تغییر تاریخ وبینار را داشته باشید باید حداکثر 2 روز قبل از زمان برگزاری وبینار به رویدادستان و ثبت نام کنندگان اطلاع دهید.

استفاده از پنل ثبت نام رویدادستان به صورت رایگان 

امکان استفاده از بستر اسکای روم به صورت رایگان 

بله، وبینار باید به صورت زنده برگزار شود.

رویدادستان مبالغ دریافتی از فروش بلیط وبینار را تا ۷۲ ساعت کاری(شنبه تا چهارشنبه) پس از دریافت درخواست تسویه حساب به حساب برگزارکننده وبینار پرداخت می کند.

شما می‌توانید به تعداد نامحدود کدتخفیف صادر کنید و آن را در اختیار مخاطبان خودتان قرار دهید. در نهایت، درآمد شما بر مبنای مبلغی است که از طریق درگاه‌های بانکی به حساب رویدادستان واریز می‌گردد .