سوالات متداول شرکت‌کنندگان

برای ایجاد یک حساب کاربری جدید به عنوان شرکت‌کننده در سایت رویدادستان، می‌توانید با ورود به سایت رویدادستان، روی گزینه “ورود و ثبت‌نام” کلیک کنید.

پس از آن، ابتدا اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و سپس، گزینه “من یک شرکت‌کننده هستم” را انتخاب کرده  و روی “عضویت” کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید به فایل “راهنمای سایت رویدادستان برای شرکت‌کنندگان” که لینک دانلود آن در انتهای همین قسمت قرار دارد، مراجعه کنید.

به صورت کلی برای استفاده از خدمات سایت رویدادستان، لازم است یک حساب کاربری در سایت رویدادستان داشته باشید و سپس وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

البته صرفا ایجاد یک حساب کاربری در سایت، به منزله ثبت‌نام شما در رویدادهای سایت نمی‌باشد.
بنابراین، برای ثبت‌نام در رویداد موردنظرتان، پس‌ از ایجاد یا ورود به حساب کاربری خود، لازم است وارد صفحه‌ی رویداد موردنظرتان شوید.

ورود به صفحه رویداد مورد نظر شما از سه طریق امکان‌پذیر است:

  1. ورود به صفحه رویداد از طریق لینک ثبت‌نام رویداد که از طرف برگزارکننده منتشر می‌شود
  2. جستجوی نام رویداد مورد نظر در سایت رویدادستان
  3. ورود به بخش «وبینار» در سایت رویدادستان پیدا کردن رویداد مورد نظر

پس از ورود به صفحه‌ی اختصاصی رویداد، با کلیک بر روی گزینه‌ی “شرکت در رویداد”، اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید و با توجه به رایگان بودن یا نبودن رویداد، ادامه‌ی مراحل را پیش بروید تا ثبت‌نام شما در رویداد، تکمیل شود.
پس از اتمام ثبت‌نام، پیامکی حاوی اطلاعات رویداد به همراه لینک ورود به بستر برگزاری، از طرف رویدادستان برای شما پیامک خواهد شد.

پس از اتمام ثبت‌نام در رویداد، پیامکی حاوی اطلاعات رویداد به همراه لینک ورود به بستر برگزاری وبینار، خدمت شما پیامک خواهد شد.
با کلیک بر روی این لینک در زمان شروع رویداد، پس از ورود به سایت، می‌توانید وارد اتاق رویداد مورد نظر خود در بستر برگزاری آن شوید.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای شرکت در رویداد، می‌توانید با شماره پشتیبانی رویدادستان که در قسمت “تماس با ما” در سایت نوشته شده است، تماس بگیرید تا راهنمایی لازم انجام گیرد.
همچنین ‌برای دریافت راهنمایی، می‌توانید به آیدی پشتیبانی رویدادستان (rooydadestan_admin@) در تلگرام نیز پیام دهید.

خیر. رویدادستان زیرساخت برگزاری رویداد را در اختیار مدرس و برگزارکننده قرار می‌دهد و در واقع پل رابطی است بین شما و مدرس و برگزارکننده رویداد که می خواهند رویداد برگزار کنند.

در صورتی که برگزارکننده تمایل به ضبط و اشتراک‌گذاری فیلم رویداد را داشته باشد، پس از اتمام رویداد ‌می‌توانید فایل ضبط شده‌ی آن‌ را از حساب کاربری خود در سایت رویدادستان در بخش دانلود‌ها دریافت نمایید.

بارگذاری ویدئوی ضبط شده رویدادها در سایت رویدادستان، بر عهده‌ی برگزارکننده‌های رویداد می‌باشد. به همین خاطر برای اطمینان از جزئیات قرارگیری ویدئوهای ضبط شده رویدادها، می‌توانید با انجمن علمی برگزارکننده رویداد در ارتباط باشید.

در صورتی که برگزارکننده درخواست صدور گواهی از جانب رویدادستان داشته باشد، پس از دو هفته از اتمام رویداد، می‌توانید گواهی خود را از حساب کاربری خود در سایت رویدادستان در بخش “گواهی‌ها” دریافت کنید.
قابل ذکر است دریافت گواهی با دستگاه تلفن همراه امکان‌پذیر نیست و‌ حتما نیاز هست با لپ تاپ یا کامپیوتر وارد شوید.

رویدادستان برای رویدادهایی که در بستر اسکای روم رویدادستان برگزار شده باشند، در صورتی که انجمن علمی برگزارکننده تقاضای صدور گواهی برای شرکت‌کنندگان رویداد داشته باشد، گواهی شرکت در رویداد را صادر می‌کند.

توجه داشته باشید که گواهی تنها به شرکت‌کنندگانی تعلق می‌گیرد که حداقل نیمی از مجموع زمان رویداد را در آن حضور داشته باشند.

همچنین لازم به ذکر است که فرآیند صدور گواهی به صورت اتوماتیک بوده و تنها با استفاده از اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در سایت وارد کرده‌اید، انجام می‌شود؛ بنابراین نیازی به درخواست جداگانه و ارسال اطلاعات به رویدادستان یا واریز هیچ هزینه‌ای نمی‌باشد اما لطفا در صحت اطلاعات خود در هنگام ثبت‌نام، دقت کافی را داشته باشید.

می‌توانید در هنگام ورود به به سایت، روی گزینه “رمز عبور را فراموش کرده‌اید؟” بزنید تا رمز عبور خود را بازیابی کنید.

می‌توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت، از قسمت منوی کاربری، وارد قسمت “ویرایش حساب” یا “جزئیات حساب” شوید و اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش یا تکمیل کنید.

برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای سایت رویدادستان، می‌توانید بخش جدیدترین رویدادهای صفحه اصلی سایت رویدادستان را دنبال کنید و یا با عضویت در کانال تلگرام رویدادستان به آدرس … و کانال تلگرام رویدادستان پلاس از جدیدترین رویدادهای انجمن‌های علمی دانشجویی سراسر کشور و رویدادهای رویدادستان پلاس، مطلع شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید فایل “راهنمای سایت رویدادستان برای شرکت‌کنندگان” را از اینجا دانلود کرده و مطالعه کنید:

لینک دانلود فایل pdf  راهنما